Sporo wiedzą o prawie

image description

30.03.2016 w naszej szkole 11 uczniów naszego gimnazjum spróbowało swoich sił w etapie szkolnym Ogólnopolskiej Akademii ? Konkurs Wiedzy o Prawie dla szkół gimnazjalnych. Najlepszy wynik i jednocześnie awans do etapu okręgowego uzyskali: Filip Jurczenko ? 3d (59/70 pkt), Julia Wędrocha ? 2b (55/70 pkt) i Bartosz Suliga ? 3d ( 54/7- pkt). Pozostali uczestnicy także uzyskali dość dobre wyniki po etapie pisemnej. Pochwała należy się zwłaszcza pierwszakom z 1c ? wśród nich najlepszy był Franek Wuttke, któremu zabrakło 1 pkt by awansować do części ustnej w etapie szkolnym. Za rok ponownie spróbują swoich sił. Organizatorem jest Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych. Konkurs realizowany jest w ramach programu ?Szkoła bliższa prawu?. 27 kwietnia czekają ich eliminacje okręgowe. Gratulujemy.

autor: Pani Małgorzata Gajek